img
img img img
rozšířené vyhledávání
Vrácení zboží

Máte možnost do 14 dnů odstoupit od nákupů provedených na internetu. Tato lhůta na rozmyšlenou končí 14 dnů od dne, kdy jste zboží převzali. Pokud by konec lhůty připadl na den pracovního klidu, lhůta se automaticky prodlužuje o další pracovní den.V této lhůtě můžete svou objednávku zrušit bez udání důvodu.

 

POZOR: Upozorňujeme, že zboží, které jste obdrželi před rozhodnutím o odstoupení, nesmíte používat. Právo na odstoupení od smlouvy existuje proto, abyste mohli produkt zkontrolovat tak, jako v běžné prodejně - nikoli abyste jej 14 dnů zdarma používali.

 

Chcete-li tohoto práva využít, musíte nás o svém rozhodnutí odstoupit od nákupu jasně informovat. Vyplňte, prosím, vzorový formulář pro ostoupení od smlouvy, který najdete níže a připojte jej k zásilce. Zboží je třeba odeslat ve stavu v jakém bylo posláno na naši adresu.

Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od obdržení zboží. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího. Neposílejte zpět zboží na dobírku, doporučujeme Vám před odesláním zpět zboží pojistit. Vždy přiložte písemné Odstoupení od kupní smlouvy uzavřené přes internet“.

 

Zakoupené zboží lze vyměnit za něco jiného. V našem internetovém obchodě www.KOOINE.cz najdete velké množství hodinek. Jsme si jisti, že najdete hodinky, které odpovídají Vašim představám a přáním. Neustále pro Vás naši nabídku hodinek rozšiřujeme a přidáváme hodinky, které jsou vyráběny podle současných trendů.

Blog Kategorie
up
Plná verze webové stránky
Sklep internetowy Shoper.pl