img
img img img
rozšířené vyhledávání
Záruka a reklamace

Na zakoupené zboží poskytujeme záruku v délce 24 měsíců od data prodeje spotřebiteli.

Záruka se vztahuje na vady vzniklé chybným zpracováním nebo materiálem. Zařízení musí být vždy užíváno v souladu s podmínkami uvedenými v návodu k obsluze a v souladu s technickými a bezpečnostními podmínkami.

U oprávněných reklamací uplatněných v záruční době se zavazujeme bezplatně odstranit závady na produktech. Odstranění závady je dle typu produktu realizováno opravou, výměnou vadného dílu či výměnou celého přístroje. K reklamaci je nutné vždy přiložit daňový doklad (nebo jeho kopii) a přesný popis závady reklamovaného zboží.

Záruka se nevztahuje na:

  • škodu způsobenou ohněm, nehodou, odcizením, zničením, opotřebením, zanedbáním péče, nesprávným užitím, úpravou nebo změnou technických parametrů, demontáží či opravou námi nepověřenou osobou

  • baterie, obal, nebo jiné části opotřebené běžným užíváním

 

Hodinky jsou vodotěsné, nejdůležitější však pro vodotěsnost hodinek je nemanipulovat s korunkou a tlačítky ve vodě. Pohybem korunky či zmáčknutím tlačítka se promačkává těsnění a hodinky mohou nabrat vlhkost. Korunka musí být při styku s vodou vždy v základní - nulté poloze, která je u pouzdra zamáčknuta nebo zašroubována.

Jestliže namočíte hodinky ve slané vodě, je dobré je opláchnout vodou sladkou a osušit je. Nevystavujte hodinky velkým teplotním změnám - např. saunováním nebo tím, že rozehřáté hodinky ponoříte do studené vody. Může zde dojít ke kondenzaci, která bude aktivní díky nepatrné vlhkosti, která se může díky těmto prudkým změnám do hodinek dostat.

Vysvětlení označení vodotěsnosti u hodinek:

30M  prachotěsné a vlhkotěsné

50M – slušně vodotěsné, pro povrchové koupání

100M  považované za plně vodotěsné, zahrnuje rekreační potápění, vodní sporty apod.

 

Jak správně postupovat při reklamaci?

Vyplňte reklamační formulář, který spolu s reklamovaným produktem zašlete na naši adresu. Zboží odesíláme do autorizovaného servisu k opravě. Většinu reklamací vyřizujeme do 20ti dnů, ačkoli zákonem stanovená lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dnů. Pouze ve složitějších případech využíváme maximální, zákonem definovanou lhůtu na vyřízení reklamace.

Reklamační formulář a podrobnosti týkající se reklamace obdržíte spolu s objednaným zbožím.

Blog Kategorie
up
Plná verze webové stránky
Sklep internetowy Shoper.pl