img
img img img
rozšířené vyhledávání
Hodinky na běhání jsou něco víc

Hodinky na běhání jsou něco víc

Dalo by se směle pravit, že většina těch nadšenců, co se často a rádi prohánějí někde v parku, na hřišti či jiném sportovišti, nebo rovnou v ulicích, již mají hodinky na běhání. Zajistí si tak nejen přesné měření aktuálního času, ale také mnohé další funkce. Ty jsou často spouštěny jediným stiskem tlačítka nebo rovnou části displeje a jsou rovněž označovány za chytré hodinky. Na co se tedy můžete těšit, pokud se rozhodnete pro pořízení sportovních hodinek?

Vodotěsnost

Patříte ke sportovcům, vyznávajícím co největší mokro, rádi se věnujete pobytu ve vodě? Ať už plavete na povrchu, nebo pod hladinou, hodinky na vaší ruce by měly být vodotěsné, jinak se s nimi můžete rovnou rozloučit. U sportovních hodinek patří vodotěsnost k těm nejdůležitějším ukazatelům, výrobci vždy k informaci o vodotěsnosti přikládají hloubku, do které je možné se potápět bez proniknutí vody.

Krokoměry

Moderní hodinky pro běžce jsou vybaveny většinou funkcí krokoměru, který kontroluje počet kroků, které jste učinili v určitém časovém úseku. Většinou je možný také přepočet na metry a na ušlou vzdálenost.

Spalování kalorií

Věnujete se dietě, a to zcela naplno? Propadli jste spalování kalorií? I pro tyto případy jsou zde vhodné ukazatele sportovních hodinek a sporttesterů, ukazující kolik cca kalorií jste spálili kupříkladu za jeden den, nebo i za delší časové období.

Měření rychlosti

A nechybí ani takzvaný akcelerometr, tedy měřič rychlosti, jakýsi lidský tachometr. Nezapomeňte si své hodinky vždy dobře nastavit, jinak by byly nepřesné a platí to zvláště pro měření vzdálenosti v krocích a samozřejmě pro měření rychlosti.

Ukazatel tepu a další

Ukazatel tepové frekvence již také není žádnou výjimkou, pokud mluvíme o nejnovějších modelech běžeckých hodinek. Tep je třeba mít neustále pod kontrolou, stejně jako mnoho dalších tělesných funkcí. Díky všem těmto „vychytávám“ budete zdravější, v lepší kondici, jen je třeba vybrat skutečně kvalitní přístroj s vysokou přesností a možnosti individuálního nastavení.

 

 

Blog Kategorie
up
Plná verze webové stránky
Sklep internetowy Shoper.pl