img
img img img
rozšířené vyhledávání
Dámské hodinky - více než ukazatel času

Dámské hodinky - více než ukazatel času

Hodinky už dávno nejsou pouhými ukazateli času. Především dámské hodinky mají často příchuť módního doplňku, mnohdy i šperku. Mohou dokonale podtrhnout styl a osobnost své majitelky. Nejen v souvislosti s dámskými hodinkami s náramkem nebo dámskými hodinkami s páskem hovoříme o otázce společenského postavení a prestiže. Obé se samozřejmě týká i pánských hodinek.

Není to však pouze věk a pracovní postavení, které se odráží ve výběru těch správných hodinek. Osobnost nositele a také příležitost, pro kterou jsou hodinky určené, hrají důležitou roli. Určitě se mnou budete souhlasit, že jiné hodinky bychom měli "oblékat" na společenskou událost, jiné na sport a volný čas a jiné na běžné denní nošení.

Hodinky vypovídají o vašem vkusu

Tak například dámské hodinky mohou celkový vzhled ženy buď podtrhnout, nebo pokazit. Vždy vypovídají hodně o vkusu své majitelky. Za určitých okolností mohou také přitahovat pozornost - například dámské hodinky na krk nebo kapesní, které (kromě jiných) nabízí e-shop kooine.cz.

Sportovní hodinky - různé materiály a barvy

Jinak je tomu u sportovních hodinek a hodinek pro volný čas. Ty mají za úkol plnit důležitější funkce, než jen zdobit. Dámské sportovní hodinky, i ty pánské, by měly být vybaveny stopkami, měřičem tepu srdce, měly by být vodotěsné a odolné proti nárazu. Mohou být více propracované a chlubit se extravagantnějším designem. Sportovní hodinky, stejně jako dětské hodinky, mohou hýřit nejrůznějšími barvami. Vyrábí se z různých materiálů. Výhodný je plast, který je lehký. Jeho další výhodou je široká škála barevnosti.

Materiálů, ze kterých se hodinky vyrábějí, je mnoho. Hodinky z ušlechtilé oceli jsou levné a odolné. Mohou být pokovovány například chromem, niklem, zlatem nebo platinou. Nanesený kov se však v některých případech může začít odlupovat. Hodinky se samozřejmě také vyrábějí z drahých kovů - z bílého nebo žlutého zlata a platiny.

 

Blog Kategorie
up
Plná verze webové stránky
Sklep internetowy Shoper.pl