img
img img img
rozšířené vyhledávání
Když hodinky jako dárek, tak krásný obal

Když hodinky jako dárek, tak krásný obal

Uvažujete o tom, že tentokráte nekoupíte svému kamarádovi, členu rodiny nebo spolupracovníkovi, klasický dárek, jako je květina nebo nějaký ten dárkový balíček? Za skutečný luxus mezi dárky lze považovat hodinky, ať už dámské, pánské nebo pro děti. Avšak nemusí se hned jednat o hodinky ze zlata nebo posázené brilianty. Ale co by to byl za kouzelný a především překvapivý prezent, když by mu chyběl také lákavý obal.

Průhledná krabička

Prvním z oblíbených obalů, které ale jaksi odhalují obsah, jsou krabičky s průhlednou horní částí, nabízené často přímo v obchodech. Ty se dají samozřejmě pro účely darování zabalit, ale je zde ještě lepší alternativa, při které nebudete muset hledat vhodný balicí papír, ani nůžky a už vůbec ne provázky či zdobné stužky.

Neprůhledné krabičky s překvapením

Jako skvělý dárek, který bude vzbuzovat nesmírnou nedočkavost, využijte hodinky v krásné dárkové krabičce. Tyto krabičky jsou různobarevné, mohou obsahovat zdobení a nápisy a hlavně jsou výborně skladné. A co je zde zásadní, to je volba správné velikosti, jinak řečeno, vybírejte obal buďto přímo k danému modelu hodinek, nebo alespoň s vhodnými rozměry a vnitřním uspořádáním.

Jak by měla vypadat dárková krabička?

Dárkové krabičky na hodinky by měly být krásné a stylové nejen zvenku, ale také zevnitř a často jsou proto potažené speciální látkou. Konstrukce může být z tvrzeného papíru, který je za pár korun, ale také z kvalitního dřeva nebo dokonce z kůže. Ty nejluxusnější krabičky a skříňky pak mohou být vyrobeny z drahých kovů, nebo jimi alespoň ozdobeny. No, záleží na vás, zda vsadíte na okázalost nejvyššího stupně, vždycky ale zvažte správný poměr hodnoty hodinek a jejich obalu.

Uvnitř takové krabičky pro hodinky by se měl nacházet měkoučký pelíšek. Zajistí bezpečnost uložených hodinek, ale také zachová jejich stále krásný vzhled. Z toho nám vyplývá, že krabičky nemusí být pouze efektivním dárkovým obalem, ale také úložištěm a ochranou.

http://kooine.cz/cs_CZ/c/Krabicky-k-hodinkam/138/1

 

 

Blog Kategorie
up
Plná verze webové stránky
Sklep internetowy Shoper.pl