img
img img img
rozšířené vyhledávání
Hodinky na běhání jsou něco víc

 

Sportovní hodinky se speciálními funkcemi

Pokud uvažujete o koupi hodinek, je dobré, mít o nich svou představu. Vědět, zda hodinky budete používat pro běžné nošení do zaměstnání, nebo poptáváte speciální hodinky, které se budou vyjímat například při golfu. Možná potřebujete sportovní hodinky pro hluboké potápění či naopak pro vysokohorský výšlap.

 

 

read more »
Dámské hodinky - více než ukazatel času

Hodinky už dávno nejsou pouhými ukazateli času. Především dámské hodinky mají často příchuť módního doplňku, mnohdy i šperku. Mohou dokonale podtrhnout styl a osobnost své majitelky. Nejen v souvislosti s dámskými hodinkami s náramkem nebo dámskými hodinkami s páskem hovoříme o otázce společenského postavení a prestiže. Obé se samozřejmě týká i pánských hodinek.

read more »
Když hodinky jako dárek, tak krásný obal

Uvažujete o tom, že tentokráte nekoupíte svému kamarádovi, členu rodiny nebo spolupracovníkovi, klasický dárek, jako je květina nebo nějaký ten dárkový balíček? Za skutečný luxus mezi dárky lze považovat hodinky, ať už dámské, pánské nebo pro děti. Avšak nemusí se hned jednat o hodinky ze zlata nebo posázené brilianty. Ale co by to byl za kouzelný a především překvapivý prezent, když by mu chyběl také lákavý obal.

read more »
Vodotěsnost hodinek

Hodinky jsou vodotěsné, nejdůležitější však pro vodotěsnost hodinek je nemanipulovat s korunkou a tlačítky ve vodě. Pohybem korunky či zmáčknutím tlačítka se promačkává těsnění a hodinky mohou nabrat vlhkost. Korunka musí být při styku s vodou vždy v základní - nulté poloze, která je u pouzdra zamáčknuta nebo zašroubována.

read more »
Blog Kategorie
up
Plná verze webové stránky
Sklep internetowy Shoper.pl